new logo

Kaskad Developers Group, маючи більш ніж 15 - річний досвід роботи на ринку інформаційних технологій України, а також в тому числі, досвід розробки програмного забезпечення під замовлення, яке успішно зарекомендувало себе в багатьох галузях народного господарства України, представляє можливим запропонувати Вам, ознайомлення з комплексною системою автоматизації управління підприємством АІС «КАСКАД™».

Успішно впроваджена на багатьох підприємствах, система АІС «КАСКАД™» забезпечує потреби не тільки бухгалтерського обліку, функції якого, як правило, реалізовані на більшості підприємств, але і дає керівництву підприємства незрівнянну можливість здійснити автоматизацію бізнес процесів виходячи із приорітетів  керівництва. Можливості системи АІС «КАСКАД™» разом з Вашим розумним персональним керівництвом дозволить Вашому підприємству досягти наступних головних задач:

  • Значно підвищити ефективність роботи підприємства в цілому.
  • Підняти трудову дисципліну
  • Повністю контролювати виробничі та господарські витрати.
  • Повністю загрузити виробничі потужності.

Наш багаторічний досвід, зв’язки та ресурси дозволяють нам виконувати комплексні проекти по автоматизації управління підприємством. Працюючи з нами, клієнти отримують із одних рук послуги по створенню локальних обчислювальних мереж, мереж передачі даних, розробці програмного забезпечення, постачанні комп’ютерної техніки та периферійного обладнання. Ідучи в ногу з часом, зважаючи на реальні потреби економіки, ми намагаємось створити на ринку нові продукти та послуги, які базуються на сучасних технологіях і роблять бізнес більш якісним та прибутковим.