Kaskad Developers Group

puckw

Kaskad Developers Group, маючи значний досвід роботи на ринку інформаційних технологій України, пропонує Вам ознайомлення з комплексною системою автоматизації управління підприємством АІС КАСКАД™.

Успішно впроваджена на багатьох великих підприємствах, система КАСКАД дозволяє значно підвищити ефективність роботи персоналу, систематизувати документообіг та організувати процес збору та обробки статистичних даних по роботі працівників та підприємства в цілому.

Переваги Каскад

 • IntelligentCore®.

  IntelligentCore

  Ядро системи IntelligentCore® дозволяє безпечно та зручно проводити маніпуляції із структурою бази даних та її об’єктами. База даних яку використовує ядро – Oracle™, яка добре відома спеціалістам. Тому надійність, захищеність і швидкість роботи є на високому рівні.

 • Kaskad RAD

  Rapid Application Development

  Вбудована система KaskadRAD містить Rad-систему (RAD від англ.. Rapid Application Development – швидка розробка аплікацій). Ця система підтримує синтаксис Object Pascal, та має доступ до IntelligentCore®. Така організація роботи дозволяє просто та легко розробляти рішення для конкретних задач підприємства, як за участі компанії розробника, так і силами ІТ відділу самої компанії. Це надає АІС «Каскад» гнучкості рішень.

 • Система звітності

  Image 01

  Звіти в даній АІС розробляються за допомогою системи KaskadReport, що базується на ядрі FastReport™. Звіти бувають декількох типів: звіти базовані на об’єктах бази даних (це може бути первина документація, внутрішні документи і т.п.), звіти по заробітній платі, та звіти загальної аналітики. Це надає надзвичайно широкі можливості для побудови звітності організації.